A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Xhensila - Dikush Te Do


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  85

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/08/2011

2011-08-08T16:07:07

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.2"


Endrra tretet dhe zemra meket
kujtimi yt dhe shpirtin tim ma zgjon
te t gjej nis edhe qiellin gris
kur e ndjen se dikush te do

je qielli im ne ty fluturoj un
ne krahet e tua
lart atje lart ne boten tende
merrme dhe mua
koken pas kthej qe te te shoh ty
shoh vetem hije
por prap e ndiej se jemi ne te dy
krah dashurie

Refreni:
endrra tretet dhe zemra meket
kujtimi yt dhe shpirtin tim ma zgjon
te tgjej nis edhe qiellin gris
kur e ndjen se dikush te do 2x

je qielli im ne ty fluturoj un
ne krahet e tua
tek ty gjej prene e jetes time
qe kam kerkuar

Refreni:
endrra tretet dhe zemra meket
kujtimi yt dhe shpirtin tim ma zgjon
te tgjej nis edhe qiellin gris
kur e ndjen se dikush te do 2x


Ky tekst u dërgua nga  ThisIsHit2Kartolina (1)

2018-02-09 14:36:23
je qielli im ne ty fluturoj un
ne krahet e tua
lart atje lart ne boten tende
merrme dhe mua

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018