A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xheraldina Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  46
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Xheraldina Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2010, Xheraldina Berisha merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Afer Nuk Te Kam", në bashkëpunim me Almedina Berisha. Në vitin 2011, Xheraldina Berisha merr pjesë në The Voice of Albania 1, ku arriti te shkoi deri ne gjysëm-finale. Në Maj 2012, Stresi & Xheraldina Berisha marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Lamtumire". Ata kanë patur mjaft sukses pasi kënga e tyre është pëlqyer shumë dhe u bë një ndër këngët e para në listen e Top-Fes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bulza

Jehona Lumi

Suanita

Vesa Smolica

Marigona Jelliqi

Tringa Rexhepi

Njomza Vitia

Arlinda Gaxherri

Nazmije Selimi

Bubulina Krasniqi


Tags: Xheraldina Berisha, Xheraldina, Voice Of Albania

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018