A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhesika Abazi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Xhesika Abazi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2012, Xhesika Abazi merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Dua..."....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blorentina Morina

Albina Sinani

Fjona Shabani

Vesa Kiseri

Festina Kabashi

Lea Nici

Aulona Krasniqi

Jona Rada

Erda Bullaku

Fortesa Berisha


Tags: Xhesika Abazi

Krijo Një Kartolinë