A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhesika Lela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Xhesika Lela është një këngëtare e njohur. Më datë 14 Dhjetor 2012, Xhesika Lela publikon videoklipin "Ti Femrat I Ndrron"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fatime Lokaj

Ardiana Kabashi

Mimoza Buzukja

Servete Krasniqi

Dea Xhemaili

Tina Pepa

Maria Prifti

Rezarta Elezi

Karolina Lopez

Enkeleda Bushati


Tags: Xhesika Lela

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018