A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xhesika Polo - Dashuri Qe Vret


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2013

2013-10-20T20:31:45

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Teksti:

Xhesika Polo

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013


Zemer s’e kuptoj
Cfare po ndodh me ty
Sa here puthemi
Ti nuk je aty.

Hapat me rendojne
Rrotull kur shikoj
E askund une ty s’te gjej
Jo une ty s’te gjej.

Me shiko ne sy…behu I sinqerte
Me trego arsyen…ti po me vret.

Pseee
Jetoj ne endrrat qe une ty te dhashe
Te dua ty dhe veten po humbas.

Zemren une e lashe
Ta puthje ne erresire
Dhe nuk munda dot
Te te njoh aq mire.

Bota ishe ti
Nuk e di as vete
Pse ta dhashe pafund
Dashurine qe vret.

Me shiko ne sy…behu I sinqerte
Me trego arsyen…ti po me vret.

Pseee
Jetoj ne endrrat qe une ty te dhashe
Te dua ty dhe veten po humbas.

Me shiko ne sy…

Me trego arsyen…
ti po me vret.

Pseee
Jetoj ne endrrat qe une ty te dhashe
Te dua ty dhe veten po humbas.
Te dua ty dhe veten po humbas.