A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xhesika Polo - Fati Jemi Ne


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/11/2015

2015-11-02T08:07:19

Muzika:

Gent Myftaraj

Teksti:

Olti Curri

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2015


Ne trishtim
Mos jeto
Ke nje vend ti
Ne kte bote
Lodhur flet
A ka me vlere te jetoj...

Ti ndize zjarrin qe ky shpirt te marre drite
Si uragan, ti boten pushto..
Mes flakesh vrapo, ti kurre mos ndalo...per vete jeto

Ref
Ne fatin nga lart, kerkojme
Fatin e bejm ne..
Ndaj jo mos u ndal, jeto... Kte jete
-Ne fatin nga laart, kerkojme
Fatin e bejm ne..
Ndaj jo mos u ndal, jeto... Kte jete

Dite per dite
Jeta vjen,
Pa meshire, te sfidon.
Nje beteje, e fiton
Nje tjeter te rrezon

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018