A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xhesika Polo - Jeten Ma Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/10/2017

2017-10-02T11:21:44

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017


Je fryme e shpirtit
Je rrahje zemre qe flet
Ti me flet kur hesht
Je si nje zjarr qe djeg
Qe perpin kete trup
Dhe me sjell ne jete

Je per mua je ti
Shprese qe mbidhet trishtim
Ti je ne qiellin erresire
Gjaku i shpirtit tim

Vdes me ty dhimbja vdes
Ti shkaterron cdo penges
Qe me mua te jesh
Pres plaget mbyllen ngadale
Me cdo puthje qe fal
Nje sekond koha ndal

Ref.
Je qe jeten ma fal
Shprese qe shpirtin mban gjalle
Ti je ne shtrengate
Prane,te ndjej prane
Vetem me lane
Vetem ti te je prane (x2)