A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Xhesika Polo - Vetem Nje Fjale


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/06/2018

2018-06-09T10:24:10

Video Produksioni:

FRAME Pro


Ref:
Vetem me nje fjale
ti erdhe
frymen me ma nal
zemren vodhe dalngadal
tani jetoj me shpirtin vrar (2x)

E dehur flas me shpirtin bosh
me goten plot,un plot me lot
me shum se veten te dua ty
me thoje ti, me thoje tii

Ref:
Vetem me nje fjale
ti erdhe
frymen me ma nal
zemren vodhe dalngadal
tani jetoj me shpirtin vrar (2x)

Te dy ne bashk nje histori
shkruaja un e fshije ti
nje foto mbaj un si kujtim
aty un shoh vetem trishtim

Ref:
Vetem me nje fjale
ti erdhe
frymen me ma nal
zemren vodhe dalngadal
tani jetoj me shpirtin vrar (2x)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018