A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevahire Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
BIOGRAFIA: Xhevahire Bytyqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Ajo ka bere shkollimin ne Prizren. Babai i saj eshte Halil Bytyqi dhe nena e saj quhet Zize Bytyqi. Më datë 4 Dhjetor 2008, Xhevahire Bytyqi publikon videoklipin "Kam Besu Ne Dashuri". Më datë 14 Maj 2018, Xhevahire Bytyqi publikon videoklipin "Djal Hastreti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vjollca Selimi

Leonora Bahiti

Elida Kryeziu

Blinera Krasniqi

Habibe Ostreni (Bibe)

Shamsah

Fatbardha Mustafa (Bardha)

Elita Reçi

Lumnije Ramadani

Njomza Kallaba


Tags: Xhevahire Bytyqi, Xhevahire Bytyci, Xheva, Xhevaire Bytyqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018