A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevair Bora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Xhevair Bora është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arian Blloshmi

Bardhi Zdrava

Petrika Parizi

Mikel Rapaj

Abedin Kovaci

Altin Marra

Sulo Latifi

Gezim Sejati

Tiku I Permetit

Samiu I Plugut


Tags: Xhevair Bora

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018