A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevdet Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Xhevdet Jashari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Aktori Xhevdet Jashari është më shumë i njohur për publikin si ‘Arifhikmeti’ i seralit “O Sa Mirë”, teksa së fundmi e ka sporvuar veten edhe në këngë. Më datë 11 Tetor 2017, Mc Lifi publikon videoklipin "Vet Mthae Tdua". Muzikën e kësaj kënge e ka punuar Strike beatz, ndërsa vargjet e tekstit i ka shkruar vet Xhevdet Jashari. “Te gjithe ju qe e perkrahet Arifhikmetin, te gjithe ju qe i dhate mundesine Arifhikmetit te jete pjese e jeteve tuaja ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enigma

Mad Lion

Cani Lazoja

Prince Double H

Izi

G Bani

Don Pizhi

Rudi

Presioni

F-Kay


Tags: Xhevdet Jashari, Mc Lifi, Arifhikmeti, Arif Hikmeti, Xhevdo

Krijo Një Kartolinë