A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mc Lifi - Vet Mthae Tdua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/10/2017

2017-10-11T17:06:01

Muzika:

Strike Beatz

Teksti:

Xhevdet Jashari


Vet mi mtha tdua mtha tdua
Vet me tha te dua
E qtai mke harraue e qtai mke harraue
Ta lo amanete
Mos me harro krejte mos me harro krejte
Kur tpiqen qorshejat
Kujtoj lopt e maja kujtoj lopt e maja
Opaa
Ku je nejs
Quu
Damlla traft mi sa je e mejr
Mu mi hupe ment e ty t hupshin sajt
Mu mi hupe dhent e ty t hupshin dhajt
Por shka more ma bon se un kom faj
Cauc e majr ma mendo me lu
Me ndjenjat e maja se e din sa tdu
Mos be shpajrt se jeten mke shkatrru
Majr e din se sun jetojsh pa mu

2x
Ajdeee
Arifhikmet 3x ku/nuk ka ma majr

2x
Ajdee
Arifhikmet 3x ma sun gjon

Krejt dynjan mi e trazova
Nbukurin tane u bazova
Xhi tboj un mi un i shkreti
A kom faj xhi u shterr deti
Qello Qello ngo majr xhi tthom
Per ntmajren tonde o havrad e kom
Prejt e prejt per havrad du tmar
Mo mthuj nauk se hallen de te mar
Hallen shpajen token loken
A be tezen do ta mar nese taj nuk tmar
Mdoqe mkalle mhelmove mshkatrove
ptuuu e poshter ishe kon

2x
Ajdeee
Arifhikmet 3x ku/nuk ka ma majr

2x
Ajdee
Arifhikmet 3x ma sun gjon

Ku ku ku ka ma majr
Hajde rra rra rra nuk nuk nuk ka ma majr
Heyy
Mo sun gjon
Jo jo jo jo mo sun gjon


Ky tekst u dërgua nga @_sheriffvranoovciKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018