A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevdet Osmanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Xhevdet Osmanaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 11 Maj 2018, Xhevdet Osmanaj publikon videoklipin "Je Martu Per Pasanik". Më datë 5 Korrik 2019, Xhevdet Osmanaj publikon videoklipin "Hajde O Xhan". Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Magrib Muqiqi

Naser Beqiri

Dardan Gjinolli

Zijadin Alili

Giti

Xhavit Avdyli

Eroll Murati

Kushtrim Dobra

Gramoz Gërvalla

Granit Llugaliu


Tags: Xhevdet Osmanaj, Xhevdet Osmani, Xhevda

Krijo Një Kartolinë