A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Xhezahir Elezi (Xheza) - Kam Një Lutje (2008)

Xhezahir Elezi (Xheza) - çokollada (2009)

Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka - Moj Dashni E Vjeter (2011)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018