A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhezahir Elezi (Xheza) - Ma Ktheve Shpinën


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/03/2013

2013-03-08T02:22:47


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Ktheve Shpinën" kënduar nga Xhezahir Elezi (Xheza).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhezahir Elezi (Xheza) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...