A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhezahir Elezi (Xheza) - Majtas Djathtas


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/05/2014

2014-05-14T11:40:31


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Majtas Djathtas" kënduar nga Xhezahir Elezi (Xheza).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhezahir Elezi (Xheza) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...