A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheza, Shqipja, Londi & Alma - Ku Po Bien K'ta Tupana


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/01/2015

2015-01-08T13:13:47

Më Shumë Nga

Shqipja

Më Shumë Nga

Alma

Këngë e albumit:

"Per Sevda E Dashni"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Po Bien K'ta Tupana" kënduar nga Xheza, Shqipja, Londi & Alma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheza, Shqipja, Londi & Alma i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...