A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xhezahir Elezi (Xheza) - Ska Ilaq


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2017

2017-07-10T18:13:49

Teksti:

Vigan SulejmaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ska Ilaq" kënduar nga Xhezahir Elezi (Xheza).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhezahir Elezi (Xheza) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...