A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhoana Gremi (Xhoi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Xhoana Gremi (Xhoi) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 4 Prill 2018, Xhoi publikon videoklipin "Dasem E Madhe". Muzika e këngës u punua nga Alban Hoxhaj, teksti u shkrua nga Arben Duka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Hoxhaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ariana Ajredini

Gersa Pjetri

Renata

Rrezarta Beqiri

Vally

Gresa Hoxha

Mc.E Qarta

Lejla

Arjeta Krasniqi

Eir


Tags: Xhoana Gremi (Xhoi)

Krijo Një Kartolinë