A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhoi Bejko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Xhoi Bejko është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. XHOI - Xhoana Plaku Bejko. Rrënjët e karrieres së saj fillojnë që nga fëmijëria. Per shume vite ishte kengetare ne Top Show ne Top Channel. Në Maj 2010, Xhoi merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Oqean". Në Qershor 2011, Xhoi merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 10 me këngën "Pertej Vetmise". Më datë 18 Gusht 2010, Xhoi publikon videoklipin "Jo...". Më datë 7 Janar 2011, Xhoi publikon videoklipin "E Humbur". Me këtë këngë, Xhoi merr pj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Adalena Seferi

Marjeta Billo

Gerona Hyska

Ketlin Pjalmi

Lili Gjidodaj

Linda Sadiku

Ornela Bregu

Sigi Bastri

Xhejsi Jorgaqi

Eltina Minarolli


Tags: Xhoi Bejko, Xhoi, Joy, Xhoana Plaku, Xhoana Bejko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018