A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhon Jesku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Xhon Jesku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Tetor 2017, Xhon Jesku merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Je Ne Mua". Në Nëntor 2018, Xhon Jesku merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Ty Nuk Te Kam"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Stenaldo Mëhilli

Egland

Xhustino Hasani

Papush Sadiku

Sajmir Çili

Met (Muhamed Brahimi)

Benny (Benjamin Ajrullahu)

Verim Zendeli

Andi Stafuka

Aldo Bardhi


Tags: Xhon Jesku

Krijo Një Kartolinë