A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  51
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
BIOGRAFIA: Xhovana Jahja është një shkrimtare. ESHTE NJE VAJZE SHUME E TALENTUAR DHE NDJEK SHKOLLEN FILLORE ME NOTA TE SHKELQYERA. ESHTE SHUME E TALENTUAR NE BALET, PO ASHTU ESHTE SHUME E SJELLSHME DHE ALTRUISTE. ENDRRA E SAJ ESHTE TE BEHET SHKRIMTARE....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Medina Fetai

Rina Hajrullahu

Eriona Kolica

Gresa Rudaku

Sara Ibrahimi

Eldona Rama

Yllka Kastrati

Bleona Brahaj

Vjollca Pasku

Edja Terpani


Tags: Xhovana Jahja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019