A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xhudit - Edhe Nje Here


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/02/2018

2018-02-14T19:00:01

Ai kthehet kur une dua te harroj egzistencen e tij
Ai kthehet dhe un harroj egzistencen time

Nuk dua tja nis prej fillimit
Ndjenjat ma pushtuan shpirtin
Per ty kam vetem menime naaaa na
Me thuaj nese do te iki
Per ty po i ruaj kujtimet
Nuk dua te jemi te huaj te huaj
Nuk dua jooo

Ref:
Si tishte dita fundit zemren time mbajeee
Mi ler ti mua fajet vec edhe njeher
Edhe njeher tishim ne bashk
Nuk do doja un asgje tjeter
Edhe njeher tjemi vetem ne dy kunder gjith te tjerve

Te huaj te huaj mbetem ne pergjithmon
Me thuaj te dua por ti vetem aktron
Edhe njeher tishim ne bashk
Nuk do doja un asgje tjeter
Edhe njeher tjemi vetem ne dy kunder gjith te tjerve

And you said you would always be there for me,
You said that you'd be taking good care of me,
It ain't fair you see, you ran away from me,
And I'm right where you left me waiting patiently,
You know sometimes I don't even understand you,
Sometimes l can barely even stand you
But most of the time l worry whether you're fine,
Or if you got somebody else sleeping right by your side,
Though the pain from your lies was cold as ice
l forgave you once twice and thrice
And took the blame on me, you didn't stay for me,
now my heart beat playing sad melodies

Koha kalon po un vetem jam
Zemra fjalet premtimet tona ka
Ti harrove te duash harrove te ndjesh
Tani un po shkoj, me nuk do tme kesh

Ref:
Si tishte dita fundit zemren time mbajeee
Mi ler ti mua fajet vec edhe njeher
Edhe njeher tishim ne bashk
Nuk do doja un asgje tjeter
Edhe njeher tjemi vetem ne dy kunder gjith te tjerve
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018