A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xili - Kthehu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hajt Se Bohet Mire"


Asgje nuk shkon asgje nuk kuptoj as syve te mi me smund tju besoj prej asaj dite kur me the lamtumir kur endrrave te mija deren jav ke mbyll qdo dit e pafunde qdo nate shum e gjate qdo fjale e teprt njeri i pafate qdo genjeshter e vertet qdo dhimbje shperblim dashuri e humbur dhimbje shpirtit tim

ref:
Rruget me jan mbyll asgje me nuk ka ,nuk ka nate qe ste endrroj un prap zgjohem e prap vetem jam kthehu se shpirti pom qan

2X
Rruget me jan mbyll asgje me nuk ka ,nuk ka nate qe ste endrroj un prap zgjohem e prap vetem jam kthehu se shpirti pom qan. Kurr se kam prit qe ti ke mem ik kurr se ka mendu se kshtu ke mem fik kurr nuk kum endrru ardhmeri pa ty tu te pata gjithqka edhe ti me le ne vetmi ti ma theve zemren ti ma ke shkatrru koha kalon e une prep te du zemra ime e thyer kerkon pjesen tjeter kthehu te lutem dashuri e vjeter

Rruget me jan mbyll asgje me nuk ka ,nuk ka nate qe ste endrroj un prap zgjohem e prap vetem jam kthehu se shpirti pom qan

2X
Rruget me jan mbyll asgje me nuk ka ,nuk ka nate qe ste endrroj un prap zgjohem e prap vetem jam kthehu se shpirti pom qan.


Ky tekst u dërgua nga Besian Bytyqi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018