A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xonn
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  27
Këndon kryesisht: hip-hop

Xonn është këngëtar. Më datë 7 Dhjetor 2016, Xonn publikon videoklipin "Pse Ke Ik".

Më datë 5 Maj 2017, Xonn publikon videoklipin "Je Feju".

Më datë 15 Korrik 2017, Xonn publikon videoklipin "Oj Xhan", në bashkëpunim me Meli Sopa.

Më datë 7 Prill 2018, Xonn publikon videoklipin "Urime Martesa".

Më datë 8 Mars 2019, Xonn publikon videoklipin "Loti I Jetimit".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera