A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xonn - Pse Ke Ik


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/12/2016

2016-12-07T17:47:32


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Ke Ik" kënduar nga Xonn.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xonn i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...