A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xuxi - Eja Me Merr


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Këngë e albumit:

"Eja Me Merr"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3


Perdja e fundit ra per ne
para kohe shfaqja perfundoi
e kuptoj qe ti me s`je
tash e shoh qe me kot te kerkoj
gjithe boten e mallkoj

Eja me merr
nga ky tmerr me nxjer
nuk mund te vazhdoj
dhembjen qe me vret ndalma zot
nuk mundem me te duroj
veq ti mundesh te na kthesh
ku ishim dikur
theje ket mur
me degjo... (x2)

Tash qe cdo gje morri fund
n`Zemren time dimri perjet zbret
smund ta gjej nje fjal askund
veq nje ze brenda meje flet
cdo gje ty te therret

Eja me merr
nga ky tmerr me nxjer
nuk mund te vazhdoj
dhembjen qe me vret ndalma zot
nuk mundem me te duroj
veq ti mundesh te na kthesh
ku ishim dikur
theje ket mur

me degjoooo...
me ndihmoooo
me ndihmoooo
te gjej

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018