A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: YAL është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Gusht 2018, YAL publikon videoklipin "KomercYAL"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diti-G

Luxhi

J.B.

Ralien

King Link

Fida

Llonkku

The Rose

Black-Eagle

Art


Tags: Yal

Krijo Një Kartolinë