A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: YB Vini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ervin Tota me nickname-in YB (Young Boy) Vini eshte nje djal me origjine nga Kuksi por ka lindur dhe jetuar ne Tirane. Qe ne moshe te vogel eshte rritur me muziken hip-hop duke degjuar disa nga Rap artistet e asaj kohe. Ne moshen 13 vjecare ai provoi per here te pare te shkruaje tekstet e tij, ku edhe sot shum tekste te tij jan neper bankat e shkolles. Ne moshe pak me te rritur ai u njoh edhe me muziken Hip-Hop/Trap te Amerikes (muzika me trend e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flory

Lekssi

Montano

Vilson Shpendi (Blaze)

Enemy

Bad Marley

Mary X

Ergi Zejnuni (Ergi)

Xheloo

Alby


Tags: Yb Vini, Ervin Tota

YB Vini në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë