A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.6 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Yeeci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Shkurt 2017, Yeeci publikon videoklipin "P.A.B.L.O". Më datë 1 Korrik 2017, Yeeci publikon videoklipin "Ska Mo Lov". Më datë 4 Dhjetor 2018, Yeeci publikon videoklipin "Cartier" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Last Daddy

Dashoni

Kino

Ralien

P-Life

Albo 06

Don M1no

MMG Babloki

Bess (Familia Ideale)

Dora


Tags: Yeeci

Krijo Një Kartolinë