A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Yell është një grup artistësh i njohur. Në Dhjetor 2000, Grupi Yell marrin pjesë në Festivali i 39-të në RTSH me këngën "Se Bota Flet". Në Dhjetor 2001, Yell marrin pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Kenga E Jetes Sone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jehona E Osumit Berat

2 Shkupi Flow (Goca)

Jehona Shqiptare

Hijet E Rruges

Kurora Labe

Thugs Way

Vëllezërit Zikolli

Proka

Tempulli G

Commandos (Og)


Tags: Yell, Grupi Yell, Rijet Pirani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018