A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yetmir Hella

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Yetmir Hella është një këngëtar. Yetmir Sejdiu (Yetmir Hella) jeton n`Francë për momentit, por eshte reper i Ferizajit! Me rap mirrët prej qe u dal n`Francë dhe kengen e pare e ka bere ne vitin 2003 ne gjuhën franceze. Ai kreu shkollën fillore në Ferizaj. Në moshën 10 vjeçare emigroi në Francë me familjen e tij për të siguruar një jete më të mirë. Githçka nisi aty dhe Yetmiri filloi te hidhte hapat e parë ne Rap në rrugët e Francës me miqtë e tij. Këngët e para u regjistruar në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gjiganti

P-Don

The-Big

Ridi

Fis'ko

Siller Banioz

Mc'boss

Tossi G

Arba-G

1ky


Tags: Yetmir, Yetmir Hella, Yetmir Sejdiu

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018