A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Franca

Nuk ka akoma asnjë votë

Ylber Franca është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Redioni

Mentor Kollari

Sevedin Hajolli

Silvi Nishtulla

Emi Lelo

Samir Shabani

Enver Ahmeti

Shpetim Franca

Xhevdeti

Geni Vesholli


Tags: Ylber Franca

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018