A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Kelmendi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ylber Kelmendi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Mars 2019, Ylber & Dilinyer publikojnë videoklipin "Slow Down". Më datë 23 Qershor 2019, Ylber publikon videoklipin "Ciu Ciu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Slitta

Diti-G


Tags: Ylber Kelmendi

Krijo Një Kartolinë