A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
Ylberi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Liridon Berisha

Islam Morina

Arben Kernaja

Arsen Mani

Murat Ameti

Misol Fasa

Novi

Naim Smakolli (Nimi)

Vesel Kryeziu

Mel Duraku


Tags: Ylberi

Krijo Një Kartolinë