A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Ajroja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Yll Ajroja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2015, Yll Ajroja merr pjesë në Diamond Fest 2015 me këngën "Producent"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edi Zymberi

Benjamin Crmjani

Troy Turku

Ardit Piraj

Drin Kadriu

Ylli Sfarqa

Kevin Selfollari

Diar Mehmeti

Edi Smajli

Blendi Kastrati


Tags: Yll Ajroja, Ylli Ajroja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018