A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Bislimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  244
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Yll Bislimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Shkollen fillore e kreu ne Gjilan (sh.f."Selami Hallaqi"). Talenti i këtij pesëmbëdhjetë vjeçari gjilanas është shpërfaqur qysh nëpër programe të ndryshme shkollore, ku Ylli prezantohej me këngë të ndryshme të cilat mirëpriteshin nga të pranishmit. Shumë shpejtë talenti tij u vërejt nga të tjerët të cilët edhe i bënë ftesë për të qenë pjesë e manifestimeve të ndryshme. Në këto manifestime, Ylli paraqitej me këngët e tija, të shkruara nga Muhamed ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Leart Ajeti

Flamur Plakaj

Pellumb Hajdari

Emin Aliu

Edijan Muhaxheri

Ron Rexhi

Besmir Spahiu

Sacrifice

Dossi A.K.A Professional's

Liil Craizy


Tags: Yll Bislimi, Ylli Bislimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018