A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Demaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  135
BIOGRAFIA: Yll Demaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Dhjetor 2012, Yll Demaj merr pjesë në Fest Nota e Artë 2012 me këngën "Te Kerkoj". Më datë 1 Korrik 2010, Ylli Demaj publikon videoklipin "Lamtumir", në bashkëpunim me Dj Addi. Në vitin 2010, Yll Demaj publikon albumin "Dasma Jonë" Në vitin 2011, Yll Demaj publikon albumin "Ani Ani Shko" Në vitin 2011, Yll Demaj publikon albumin "Ty Te Dua Xhan" Më datë 25 Prill 2012, Yll Demaj publikon videoklipin "Maturant Po Na Thojne". Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Hajde Nuse (2018)

Live 2017 (2017)

Redbull Me Vodka (2017)

Princesha (2016)

Lena Lena (2013)

Hajde Hajde Te Vallzojme (2012)

Ani Ani Shko (2011)

Ty Te Dua Xhan (2011)

Dasma Jonë (2010)


» Dërgo Një Këngë »

Shkrepe
Çikat E Kosoves
M'erdh Nje Leter
Qe Dy Jave
Adresë Pa Emër
Nxet
Ku Je Ti Shpirt
Oj Kosovë Oj Nëna Ime
Nalu Nalu
Gurbetqar


Artistë Të Ngjashëm:

Murat Gjoniku

Fatmir Elezi

Meti (Muhamet Berbatovci)

Sead Asllani

Shqipri Kelmendi

Andi Mezini

Shkelqim Kola

Ali Gërguri

Granit Hyseni

Duchi


Tags: Yll Demaj, Ylli Demaj, Ylli

Yll Demaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë