A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Yll Demaj & Viola - Moj E Mira Kablushkuqe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/12/2012

2012-12-09T22:07:45

Më Shumë Nga

ViolaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Mira Kablushkuqe" kënduar nga Yll Demaj & Viola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Yll Demaj & Viola i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...