A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylldrit Jakupaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ylldrit Jakupaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ylldrit Jakupaj me muzikë ka filluar te merret qysh prej moshës 15 vjeçare, gjatë gjithë kësaj perjudhe ka bërë mbi shume këngë. Shquhet dhe vlersohet shumë si tekstshkrues mjaft i mirë, të paktën kështu e vlersojnë adhuruesit e hip hop-it ata të cilt e njohin. Sepse ne tekstet e tij secili mund ta gjej veten, Ylldrit Jakupaj flet per përditshmërinë tonë, për kushtet e jetesës që ne jetojmë. Prek tema të n'dryshme që n'doshta reperat tjer si prek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tuzhi-G

Great

Nde-Rim

Big L

V-I-Z-I

Mr.Don

Chambeh

Az-M

Bash

Dringo


Tags: Ylldrit Jakupaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018