A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Alushaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ylli Alushaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 14 Qershor 2011, Ylli Alushaj publikon videoklipin "I Kendoj Vlores Tone". Më datë 19 Janar 2017, Bledar Alushaj & Ylli Alushaj publikojnë videoklipin "Dasma Jone". Më datë 8 Tetor 2018, Bledi Alushaj & Ylli Alushaj publikojnë videoklipin "Namin Ben Babai Per Djalin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gerti Hyka

Ledian Raboja

Alfred Hekali

Edmond Grembi

Novruz Vengo

Agron Zhuga

Nevruz Nure (Lulushi I Korces)

Arjan Zika

Tomorr Biba

Nimet Sulkaj


Tags: Ylli Alushaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018