A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Behluli
  • Vendlindja:
  • Mushtisht 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 19 Qershor 2002
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: tallava

Ylli Behluli është autor këngësh dhe këngëtar. Ai eshte nga Mushtishti vendi i bilbilave dhe shihet si pasardhes i bilbilave pasi eshte artist qe ka ne gjak muziken popullore dhe folklorike. Eshte pjese e labelit GMusic.

Më datë 10 Nëntor 2018, Ylli Behluli publikon videoklipin "Lutu Ti". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, ndërsa teksti u shkrua nga Suzana Fazliu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera