A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Cela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
Ylli Cela është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arjan Zika

Luli Qose

Gerti Hyka

Sokol Fejza

Aleks Micka

Refat Sulejmani

Behar Spahiu

Altin Myftari

Dule Malindi

Ilia Basho


Tags: Ylli Cela

Krijo Një Kartolinë