A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Limani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  500
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Yll Limani është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Yll Limani u be i njohur per publikun e gjere pas paraqitjes se tij dhe suksesit ne edicionin e pare te reality talent show "The Voice of Albania" ne nentore 2011. "Vendosa te vij tek The Voice sepse mendoj se eshte nje menyre shume e mire per te shprehur ate qe di te bej me se miri dhe se dyti, t'ua vertetoj te kunderten atyre qe dyshuan ne mua" - shprehet Ylli me rastin e vendimit per te qene pjese e ketij talent show. Deshiren per te kenduar t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

4 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Google+

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Vaj
Prej Se Jena Nda
Shiu
Lart Mbi Yje
Dritat
Ke Pi Sonte Shume
I Thash Asaj
Pritem Se Po Vi
Emrin Ma Ke Thirr
Dritat (Arnon Remix)

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (11)


Artistë Të Ngjashëm:

Lind Islami

Egzon Pireci

Red Bloody

Qendrim Pllana

Gzim Ukiqi

NORD (Rinor Durmishaj)

Albatrit Muqiqi

Gëzim Gashi

Vali Kuqi

Petrit Geci


Tags: Yll Limani, Ylli Limani

Yll Limani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019