A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Limani

Prej Se Jena Nda ➡ Since We Broke Up

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Prej Se Jena Nda

Prej se jena nda
Je tu nejtë me njerz që kurrë nuk i kom dashtë
Me njerz që t'mirën kurrë nuk na kanë dashtë
As mu, as ty
Ku i ki sytë
Se malli po më vret

Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
Sa sa m'ke dashtë

Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
Sa sa m'ke dashtë

Prej se jena nda
Je tu gabu
Ti nuk e din sa je tu ra
Ata jo nuk kanë dashtë mirë me na pa
As mu, as ty
Ku i ki sytë
Se malli po më vret

Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Ty kanë me t'myt
Kanë me t'myt lotët e mi
Ki me dek pa dashni
Ki me metë vetë, e di

Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
Sa sa m'ke dashtë

Ani ani mos ta nin
Ani ani kejt e dinë
Sa sa m'ke dashtë
Sa sa m'ke dashtë


Since We Broke Up

Since we broke up
You're staying with people that I never loved
With people who never really loved us
Neither me, nor you
Where are you eyes
Missin' you is killin' me

You will be wounded
My tears will kill(wound) you
You'll die without love
You'll be alone, I know

You will be wounded
My tears will kill(wound) you
You'll die without love
You'll be alone, I know

OK OK don't worry
OK OK don't worry
How how much you loved me
How how much you loved me

OK OK don't worry
OK OK don't worry
How how much you loved me
How how much you loved me

Since we broke up
You're making a mistake
You don't know how much you're fallin'
No they did not want to see us
Neither me, nor you
Where are your eyes
Missin' you is killin' me

You will be wounded
My tears will kill(wound) you
You'll die without love
You'll be alone, I know

You will be wounded
My tears will kill(wound) you
You'll die without love
You'll be alone, I know

OK OK don't worry
OK OK don't worry
How how much you loved me
How how much you loved me

OK OK don't worry
OK OK don't worry
How how much you loved me
How how much you loved me

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019