A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Single” Nga Yll Limani Ft. Gent Fatali


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[24-01-2015]
Ylli Limani & reperi Genti i njohur ndryshe edhe si Fatal kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri "Single".

Kënga është e zhanrit hip hop & rnb, e ndërsa është punuar & inçizuar në stduion e Athentic. Producenti i këngës është Mixey.

Ylli Limani tash e një kohë është nën menaxhimin e studios Onima.

Videoklipi i kësaj kënge është realizuar nga Produksioni i njohur nga Prishtina, Imagine.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Ylli Limani - Single (Feat.Gent Fatali) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019