A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ylli Limani - As Long As You Love Me


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  37

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/01/2013

2013-01-23T00:28:12

We're under pressure
Seven billion people in the world trying to fit in
Keep it together
Smile on your face even though your heart is frowning
But, hey now, you know girl
We both know it's a cruel world
But, I will take my chances

As long as you love me
We could be starving,
we could be homeless,
we could be broke
As long as you love me
I'll be your platinum,
I'll be your silver,
I'll be your gold
As long as you la-la-la... love me
As long as you la-la-la... love me

I'll be your soldier
Fighting every second of the day for your dreams, girl
I'll be your Hova
You can be my Destiny's Child on the scene, girl
So don't stress, and don't cry
We don't need no wings to fly
Just take, my hand

2x
As long as you love me
We could be starving,
we could be homeless,
we could be broke
As long as you love me
I'll be your platinum,
I'll be your silver,
I'll be your gold
As long as you la-la-la... love me
As long as you la-la-la... love me

...As long as you love me...
...As long as you love me


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018