A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Yll Limani - Pritem Se Po Vi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/07/2016

2016-07-01T16:05:20

Ma mire t'ishe kon ktu me mu,
Oh baby, se vec ti din me m'bo mu ni mire,

Nuk e di pse dola,
Kur kisha mujt me t'pas ty n'krahe tash,

I shoh shokt e mi,
Surrounded by clouds of weed,
Njerzt tu kcy e tu pi,
Me muzike qe sun e nij,

Ti nuk je ktu,
Ngat, me ma hjek merzine
Qashtu qysh din veq ti 2x

Cka jom tu lyp ktu?
Pa ty? 2x

Ref. 2x:
Pritem pritem
se po vi

Ti nuk e ki idene cka m'bon kur thu,
"A je tu ardh? Jom tu t'prit qut?"
Me t'prek veq ku di une,
Me t'prek veq qysh di une,

Ti nuk e ki idene t'ishe kon ktu,
Me t'pas ngat me kcy me mu,
Me mu, me mu...

I shoh shokt e mi,
Surrounded by clouds of weed,
Njerzt tu kcy e tu pi,
Me muzike qe sun e nij,

Ref. 2x:
Pritem pritem
se po vi


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018