A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Yll Limani - Ke Pi Sonte Shume


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  43

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/04/2017

2017-04-05T20:31:02Mo nuk ki dashnii
Kshtu qe Tii
Sonte del..

Je tu niii miree
Je tu dok shume fresh
Kjo eshte hera e pare
Qe vet je tu dal
Aii nuk ësht' ktu

Syt ja nisin me djeg
E ti zemren e prek
E kupton ke humb

Ref.
Huuuu , ke pi sonte shume
Huuuu, nuk din kur mi jep fund

T'presin edhe shum netë sikur kjo ohhh
Tu pi e tu lut kohen me kthy
Po kohen veq e din qe sun e kthen mo joo
Kshtu qe i pin edhe dy

Kjo eshte hera e pare
Qe vet je tu dal
Aii nuk asht ktu me ty

Syt ja nisin me't djeg
E ti zemren e prek
E kupton u thy

Ref.
Huuuu, ke pi sonte shume
Huuuu, nuk din kur mi jep fund

Nataa shkon e vet e gjenë
Krejt qka ajo bon eshte
Pin e pret...qann e kcen

Huuuuu....Nuk din kur mi jep fund


Ky tekst u dërgua nga Moneyz team
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018