A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Yll Limani - Dritat  (Feat. 2po2)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  198

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/11/2017

2017-11-14T20:00:00

Featuring

2po2

Teksti:

2po2

Teksti:

Yll Limani


[Yll Limani:]
Ajri o i rrall e un vozis kadal
Ne qetesin e nates
Ma n'fund mbetem vet
Ktu kerkush sna sheh, ktu kerkush sna njeh
Lirisht shtinja flaken,
nisja cka po pret?

[REF.:]
Un t'du vec kur nalen dritat
Un t'du vec kur nalen dritat
Thuje sa mdon,
thuje noshta deperton e mbrrin te un
Un t'du vec kur nalen dritat
Un t'du vec kur nalen dritat
Thuje sa m’don,
thuje noshta deperton e mbrrin te un
Cili humb me shum?
Pak ti pak un, pak ti pak un,
pak ti pak un,pak ti pak un...

[2po2:]
Shuhi dritat, ndezi ndjenjat
Ftofet truni, nxehen venat
Na kap terri, hupin vlerat
Vec na dy jem, zhduken tjeret
Djerset e tua, djerset e mia
Nalen dritat lind dashnia
Krahet e tu jan duart e mia
Ska limit mo u shkel vija
Pak ti, pak une, epshet tona bohen bashk
Pak ti, pak une, trupi dridhet deri nasht
Adrenalina e kap majen,
a pe sheh sa shum po t’du kur dritat nalen?

[REF.:]
Un t'du vec kur nalen dritat
Un t'du vec kur nalen dritat
Thuje sa mdon,
thuje noshta deperton e mbrrin te un
Un t'du vec kur nalen dritat
Un t'du vec kur nalen dritat
Thuje sa m’don,
thuje noshta deperton e mbrrin te un
Cili humb me shum?
Pak ti pak un, pak ti pak un,
pak ti pak un, pak ti pak un...

[Yll Limani:]
I don’t get it, you keep coming closer
I don’t get it, I am trying to leave you
I don’t get it, I don’t get it, uh...

Ti ndjenjat I perzin me pije
Nuk je ktu je mbet vec hije
Thuje a mdon, thuje a mdon

Se un t'du veç kur nalen dritat
Uh...
Un t'du veç kur ndalen...


Ky tekst u dërgua nga IsidorKartolina (7)

2018-07-04 02:19:03
Ti ndjenjat I perzin me pije
Nuk je ktu je mbet vec hije
Thuje amdon,thuje a mdon
2018-07-02 08:30:04
Ti ndjenjat I perzin me pije
Nuk je ktu je mbet vec hije
Thuje a mdon, thuje a mdon
Se un t'du veç kur nalen dritat
Un du veç kur nalen...
U krijua nga eni 2018-05-17 03:42:26
Un t'du vec kur nalen dritat
Un t'du vec kur nalen dritat
2018-04-29 18:05:55
Ska limit mo u shkel vija
U krijua nga Esmeralda 2018-04-02 03:48:31
Shuhi dritat, ndezi ndjenjat
Vec na dy jem, zhduken tjeret
2017-12-16 12:42:21
Ajri o i rrall e un vozis kadal
Ne qetesin e nates
Ma n'fund mbetem vet
Ktu kerkush sna sheh, ktu kerkush sna njeh
Lirisht shtinja flaken,
nisja cka po pret?
U krijua nga ❤❤ 2017-12-14 19:33:02
Thuje sa m’don,
thuje noshta deperton e mbrrin te un
Cili humb me shum?
Pak ti pak un, pak ti pak un,
pak ti pak un, pak ti pak un...

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018